Barvy GORI - GORI PROFI Spotřebitelé

GORI PROFI

Produkty a barvy GORI PROFI jsou určené pro konečné spotřebitele, kteří si svépomocí mohou profesionálně ošetřit své altány, podhledy, ploty, okna a dveře...

Barvy GORI - GORI NGI Průmysl

GORI NGI

Povrchová úprava GORI NGI je určená hlavně pro výrobce dřevěných stavebních prvků, kde je zapotřebí speciální zařízení k aplikaci, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

KMT profi s.r.o. to jsou barvy GORI

Jsme dlouholetým a stabilním dodavatelem povrchové úpravy GORI. Barvy GORI nabízíme ve dvou řadách, řada pro výrobce dřevěných oken a dveří GORI Industry, nebo pro konečné spotřebitele GORI PROFI. Tato povrchová úprava nabízí nejlepší ochranu dřevěných částí vystavených venkovním podmínkám. Vysoká kvalita a systémově sladěné produkty, to jsou barvy GORI.
Kromě toho se zabýváme dodávkou a prodejem komponentů pro výrobu dřevěných oken a dveří. Mezi to patří okenní kování, okapnice, dveřní zámky, kliky, kličky a mnoho dalšího. Sklad s centrálou máme na severu České republiky ve městě Varnsdorf. Kde nabízíme svým dlouholetým partnerům turnusovou dopravu, čímž výrazně zkomfortníme dodávku a servis. Neodmyslitelnou součástí, která patří k barvám GORI Industy je vysokotlaké zařízení. Nabízíme zařízení WAGNER a také plný servis tohoto špičkového zařízení.