Barvy GORI - GORI PROFI Spotřebitelé

GORI PROFI

Produkty a barvy GORI PROFI jsou určené pro konečné spotřebitele, kteří si svépomocí mohou profesionálně ošetřit své altány, podhledy, ploty, okna a dveře...

TEKNOS WOOD Industry - průmysl

TEKNOS Wood Industry

Povrchová úprava Teknos Wood Industry je určená hlavně pro výrobce dřevěných stavebních prvků, kde je zapotřebí speciální zařízení k aplikaci, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

KMT profi s.r.o. to jsou barvy na dřevo

Jsme dlouholetým a stabilním dodavatelem povrchové úpravy systémem TEKNOS Wood Industry. Tento nabízíme jako  řadu TEKNOS Wood Industry pro výrobce dřevěných oken a dveří , pro konečné spotřebitele řadu  GORI PROFI.

V roce 2008 firma TEKNOS koupila celou produktovou řadu GORI industry a zaintegrovala ji do svého portfolia Tato povrchová úprava nabízí nejlepší ochranu dřevěných částí vystavených venkovním podmínkám. Vysoká kvalita a systémově sladěné produkty, to jsou barvy TEKNOS Wood Industry..
Kromě toho se zabýváme dodávkou a prodejem komponentů pro výrobu dřevěných oken a dveří. Mezi to patří okenní kování, okapnice, dveřní zámky, kliky, kličky a mnoho dalšího. Sklad s centrálou máme na severu České republiky ve městě Varnsdorf. Kde nabízíme svým dlouholetým partnerům turnusovou dopravu, čímž výrazně zkomfortníme dodávku a servis. Neodmyslitelnou součástí, která patří k barvám TEKNOS je vysokotlaké zařízení. Nabízíme zařízení WAGNER a také plný servis tohoto špičkového zařízení.