VÍTEJTE

Od roku 1993 jsme stabilním dodavatelem povrchové úpravy GORI - TEKNOS. Díky dlouholeté zkušenosti s povrchovou úpravou v truhlářské výrobě víme, že barvy GORI - TEKNOS patří v tomto oboru mezi nejlepší a technicky nejvyspělejší.

Svým zákazníkům dodáváme materiál v profesionální kvalitě.

 

ON LINE poptávka

GORI PROFI spotřebitelé

GORI PROFI

Produkty a barvy GORI PROFI jsou určené pro konečné spotřebitele, kteří si svépomocí mohou profesionálně ošetřit své altány, podhledy, ploty, okna a dveře...

GORI NGI průmysl

GORI NGI

Povrchová úprava GORI NGI je určená hlavně pro výrobce dřevěných stavebních prvků, kde je zapotřebí speciální zařízení k aplikaci, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

KOMPONENTY pro okna a dveře

Dveře a okna

Nabízíme kvalitní komponenty pro výrobu oken a dveří. V naší nabídce naleznete velký výběr kování, zámků, klik a dalšího, jak pro dřevěné okenní systémy tak plastové.

KMT profi s.r.o. to jsou barvy GORI

Jsme dlouholetým a stabilním dodavatelem povrchové úpravy GORI. Barvy GORI nabízíme ve dvou řadách, řada pro výrobce dřevěných oken a dveří GORI Industry, nebo pro konečné spotřebitele GORI PROFI. Tato povrchová úprava nabízí nejlepší ochranu dřevěných částí vystavených venkovním podmínkám. Vysoká kvalita a systémově sladěné produkty, to jsou barvy GORI.
Kromě toho se zabýváme dodávkou a prodejem komponentů pro výrobu dřevěných oken a dveří. Mezi to patří okenní kování, okapnice, dveřní zámky, kliky, kličky a mnoho dalšího. Sklad s centrálou máme na severu České republiky ve městě Varnsdorf. Kde nabízíme svým dlouholetým partnerům turnusovou dopravu, čímž výrazně zkomfortníme dodávku a servis. Neodmyslitelnou součástí, která patří k barvám GORI Industy je vysokotlaké zařízení. Nabízíme zařízení WAGNER a také plný servis tohoto špičkového zařízení.