GORI 55 Krycí barva

GORI 55 krycí barva

Krycí obojživelník

GORI 55 krycí barva na dřevo, s nepatrným zápachem, na vodné bázi. Vhodná pro stavební díly s omezenými požadavky na rozměrovou přesnost nebo bez těchto požadavků. Možno aplikovat také na mnohé jiné odpovídajícím způsobem předem připravené podklady (např. aluminium, ocel, tvrdý PVC). Dobrá kryvost. Odolná vůči alkáliím a UV-záření (žádné žloutnutí). Pro vnější použití v systému s GORI IMPRÄGNIERGRUND má hloubkovou účinnost v ochraně proti modrání dřeva. Má udělenu značku „modrý anděl“. Zkoušeno podle EN 71, část 3, Bezpečnost po zaschnutí nátěru na hračky pro děti. Stálá proti působení slin a potu podle DIN 53160, část 1 a 2. Pomocí mísicího systému TONEX lze namíchat barevný odstín podle individuálního přání.

Používá se na

Pro vnější i vnitřní použití, pro dřevěné díly staveb, které nemají požadavky na rozměrovou přesnost nebo je rozměrová přesnost požadována jen omezeně. Dřevo pro vnitřní použití, např. dřevěné obložení stěn a stropů. Vhodný také pro odpovídajícím způsobem předem připravené plochy z pozinkované oceli, z hliníku nebo tvrdého PVC. Může se také použít na minerální podklady. Není vhodná pro maltu skupiny PI /a/b a rovněž P IV d podle DIN 18550. Žádáme o dodržování příslušných směrnic BFS. Barva je vhodná pro renovaci překrytím u starých lazurovacích a olejových nátěrů. Nepoužívat na terasové podlahy a na podlahy v obytných místnostech.

Vlastnosti
Fyzikální ochrana dřeva (ochrana před UV-zářením a vlivy povětrnosti)
Reguluje průnik vlhkosti, odpuzuje vodu, světlostálý
Produkt na vodní bázi s hedvábným leskem
Produkt se používá neředěný
Čištění nástrojů vodou a mýdlem

Barevné provedení

GORI 55 nabízíme standardních 11 odstínů + možnost míchat systémem TONEX

GORI 55 lze kombinovat s produkty na vodní bázi

Jak dodáváme

GORI 55 se dodává v 0,75, 2,5 a 5 litrových plechovkách

Jak aplikovat

Štětcem
Nanáší se štětcem, popřípadě válečkem
Přetíratelný po 24 hodinách
Theoretická spotřeba: 9 m2/l
Spotřeba u hoblovaného dřeva Spotřeba (hoblované) 9m2 / L Odolný proti prachu Suchý proti prachu 4 hod Přetíratelný Přetíratelný po 24 hod

Ke stažení TECHNICKÝ LIST a BEZPEČNOSTNÍ LIST

Použití v systémech GORI
Krycí
1x GORI 17
3x GORI 55