GORI 99 Krycí barva

GORI 99 krycí barva

Specialista na fasády

GORI 99 je spolehlivá ochrana proti povětrnosti pro díly, u kterých nejsou dány přesné rozměry nebo jsou dány omezeně přesné rozměry. Umožňuje difuzi i při extrémně odolném nátěru. Má vysokou kryvost, je ideální pro výrazné změny barevných odstínů. Zůstává viditelná struktura dřeva. Zesvětlení tmavého a povětrností poškozeného dřeva při použití systému GORI 88 COMPACT-LASUR. Do hloubky účinná ochrana proti modrání při použití systému s GORI 28 IMPRÄGNIERGRUND. Kromě dobré ochrany proti modrání, snižuje nebezpečí napadení dřeva dřevokaznými houbami. Ideální nátěr na dřevěné části hrázděného zdiva k zachování historicky originálních barevných tónů. Pomocí systému mísení TONEX se dá získat mnoho individuálních odstínů barev.

Používá se na

Fyzikální ochrana dřeva (ochrana před UV-zářením a vlivy povětrnosti): elastický, umožňující difuzi, udržující strukturu, nemá plnicí funkci. Ochranu proti zamodrání jehličnatých dřev působící do hloubky, umožní systém v kombinaci s GORI 17 IMPRÄGNIERGRUND.

Pro vnější použití na všechno dřevo, které nemá požadavky na rozměrovou přesnost nebo je rozměrová přesnost požadována jen omezeně, jako např. dřevěné obložení, dřevěné štíty budov, střešní podhledy, trámy hrázděného zdiva. Dá se použít jako krycí renovační nátěr starých lazurovacích barev a barev na dřevo. Zesvětluje tmavé a povětrností poškozené dřevo. Na okna a vnější dveře možno použít jen omezeně. Nelze použít na terasové podlahy.

Vlastnosti
Fyzikální ochrana dřeva (ochrana před UV-zářením a vlivy povětrnosti)
Elastický, umožňující difuzi
Udržuje strukturu dřeva, nemá plnící funkci
Produkt na vodní bázi hedvábným leskem
Produkt se používá neředěný
Čištění nástrojů vodou a mýdlem

Barevné provedení

GORI 99 nabízíme standardních 11 odstínů + míchání systémem TONEX

GORI 99 lze kombinovat s produkty na vodní bázi

Jak dodáváme

GORI 99 se dodává v 0,75, 2,5 a 5 litrových plechovkách

Jak aplikovat

Štětcem
Nanáší se štětcem, popřípadě válečkem
Přetíratelný po 24 hodinách
Theoretická spotřeba: 12 - 15 m2/l
Spotřeba u hoblovaného dřeva Spotřeba (hoblované) 13m2 / L Odolný proti prachu Suchý proti prachu 3 hod Přetíratelný Přetíratelný po 24 hod

Ke stažení TECHNICKÝ LIST a BEZPEČNOSTNÍ LIST

Použití v systémech GORI
Lazurovací
1x GORI 17
3x GORI 99 DECKEND
1x GORI 17
2x GORI 99 DECKEND