GORI 3061 universální bělidlo dřeva

Vzorník KMT Compact

Bělení dřeva

Gori UNIVERSAL HOLZBLEICHE je profesionální bělení surového starého dřeva. Zbavuje tvrdé dřeviny šedého zbarvení; přípravek je vhodný pro všechny dřeviny. Výrobek je universálně použitelný a velmi vydatný. Ideální předběžná úprava pro aplikaci ošetřovacích olejů a lasur na dřevo od firmy GORI. Vysoká účinnost.

Používá se na

Bezbarvý gelovitý universální bělicí přípravek GORI UNIVERSAL HOLZBLEICHE 3061 je na základě své gelovité struktury velmi účinný čisticí prostředek pro zahradní parket a zahradní nábytek jako jsou stoly, židle, lavice atd. vyrobené z tvrdých dřevin, které časem zešedly, a používané ve vnějším prostředí. Rozjasňuje rychle všechny zešedlé povrchy dřeva a takto jim vrací jejich přírodní dřevěné zbarvení.

Výrobek je vhodný také pro rozjasňování zešedlého jehličnatého dřeva

Vlastnosti
Bělení dřeva
Gelovitá struktura
Bez zápachu
Pro přímé použití
Čištění nástrojů vodou

Barevné provedení

GORI 3061 bělidlo dřeva je bezbarvý.

Jak dodáváme

GORI 3060 se dodává v 1, 2,5 a 5 L

Jak aplikovat

Výrobek nanášejte štětkou bez kovového kroužku nebo štětcem, případně houbou rovnoměrně a v sytém stavu na povrch dřeva, a ponechejte jej působit alespoň 10 minut. V případě zvlášť úporného znečištění ošetření opakujte a prodlužte dobu působení. Potom otírejte povrch brusnou tkaninou (vlákninou) nebo nylonovou štětkou podél dřevěných vláken. Brusná tkanina (vláknina) nebo štětka se musí stále čistit vodou. Po vyčištění důkladně vypláchněte velkým množstvím vody.

Dodatečné ošetření

Po proschnutí povrchu dřeva ošetřete některým olejem na dřevo GORI (GORI Holzöl, na příklad GORI Teak-Öl) podle technického listu, čímž dosáhnete dlouhodobé ochrany před opětovným zešednutím.

Ke stažení TECHNICKÝ LIST a BEZPEČNOSTNÍ LIST