GORI 3060 odstraňovač zeleného povlaku

Vzorník KMT Compact

Čistící koncentrát

GORI odstraňovač zeleného povlaku je speciální čistící koncentrát na různé druhy materiálů. Velice účině odstraňuje z povrchu zelené povlaky, které se tvoří na dřevě a kamenech. Dle intenzity a síly znečištění koncentrát naředit!

Používá se na

Ve vnějším i vnitřním prostoru. Lze aplikovat na různé druhy dřeva, kámen, beton, sklo, keramiku, umělou hmotu atd. Stálost barevného odstínu, případně zbarvení kovových součástí ošetřovaného podkladu prověřte před vlastním ošetřením na neviditelném místě. Potom proveďte zkušební nános na ošetřovaném podkladě, neboť se podle druhu podkladu dosahuje různých čisticích účinků.

GORI odstraňovač zeleně je možné použít na různé druhy materiálů

Vlastnosti
Čistící koncentrát
Pro různé druhy materiálů
Odstraňuje zelené povlaky, brání dalšímu vzniku
Neobsahuje chlor
Čištění nástrojů vodou

Barevné provedení

GORI 3060 odstraňovač zeleně je bezbarvý.

GORI 3060 se ředí v poměru 1:10 s čistou vodou

Jak dodáváme

GORI 3060 se dodává v 1 L lahvích

Jak aplikovat

Před použitím lehce protřepejte. Nezpracovávejte při teplotách nižších než +5°C. Podle oblasti aplikace používejte výrobek koncentrovaný nebo zředěný vodou až do maximálního poměru ředění 1 : 10. Dostatečně dlouhá doba působení se projeví zešednutím ošetřovaného povlaku. Zbytky povlaku se mohou po přiměřené době působení smýt nebo okartáčovat. Další opakované ošetření výrobkem GORI GRÜNBELAG-ENTFERNER 3060 zabraňuje navíc opětovnému napadení zeleným povlakem (dodatečné omytí není potřebné).

Ke stažení TECHNICKÝ LIST a BEZPEČNOSTNÍ LIST